اطلاعیه 4

1398/07/17

فراخوان حضور در تور بازدید از پروژه­های منطقه آزاد کیش

 

به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان کیش می­رساند، اتاق تعاون ایران در نظر دارد همچون سال گذشته تور بازدید از پروژه­های در حال ساخت در جزیره کیش را برگزار نماید. بدین منظور اتاق تعاون ایران از تمامی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان علاقه ­مند دعوت به عمل می­آورد تا با شرکت در این تور بازدید در طول برگزاری نمایشگاه، از پروژه­های عمرانی و در حال ساخت جزیره کیش بازدید کرده و شرایط سرمایه گذاری و همکاری با پروژ­ه­های مذکور را مورد بررسی قرار دهند. لازم به ذکر است که حضور در این تور بازدید رایگان بوده و هیچ گونه محدودیتی برای تعداد نفرات شرکت کننده از هر مجموعه وجود ندارد. پروژه­های در نظر گرفته شده برای بازدید به شرح زیر است.

1. احداث ترمینال جدید فرودگاه بین­المللی کیش

2. اجرای هلی پورت و هلی پد فرودگاهی

3. اجرای پروژه روشنایی و خورشیدی بزرگراه خلیج فارس

4. خرید و احداث پست­های برق GIS

5. احداث بخش دریایی پلاژ آقایان

6. پایگاه سوخت رسانی هواپیما در فرودگاه بین­المللی کیش

7. بهسازی و مرمت اساسی باند جنوبی فرودگاه کیش

با توجه به تعدد پروژه­های در نظر گرفته شده و لزوم هماهنگی­های لازم، از علاقه­مندان برای حضور در تور بازدید خواهشمندیم تا مشخصات نفرات متقاضی را طبق جدول زیر نهایتاً تا تاریخ 30/7/98 به ستاد برگزاری نمایشگاه ارسال کنند.

دریافت فرم ثبت نام

لطفاً پس از تکمیل فرم بالا، آن را یا به شماره 22662847-021 فکس و تأیید دریافت نمایید یا به شماره تلگرامی  09904136495 ارسال نمایید.

اطلاعات تکمیلی در خصوص تور بازدید پس از به حد نصاب رسیدن درخواست ها به اطلاع خواهد رسید.